KONST / Litografier / Färglitografi 11097102
*
nr 1109 7102
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Örjan Wikström (f. 1948), Figurer, 115/320, bladets mått: 33x48
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 19:01:24
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 15:00:17
1
100 kr
22/5 18:56:24
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Örjan Wikström
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Läs mer om Örjan Wikström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figurer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige örjan wikström
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:16
*
Örjan Wikström
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Läs mer om Örjan Wikström
nr 1109 7102
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Örjan Wikström (f. 1948), Figurer, 115/320, bladets mått: 33x48
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/5 15:00:17 | 1 | 100 kr |
| 22/5 18:56:24 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Örjan Wikström
Örjan Wikström, svensk mÃ¥lare född i Stockholm 1948.Läs mer om Örjan Wikström
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: figurer färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige örjan wikström
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:16



